Mérőszoba technikus

Pécs, Magyarország
Rendelkezik technikusi tapasztalattal? Tudná vállalni a 3 műszakos munkavégzést? Szívesen dolgozna multinacionális környezetben? Pécs közelébe, Cserkúti partnercégünk részére keresünk Mérőszoba technikus munkatársat!

Feladatok:

  • Mérőrendszer felügyelete, karbantartása és folyamatos fejlesztése
  • Meghatározott termékjellemzők mérése és az elvégzett mérések dokumentálása
  • Minőségi nem megfelelőség esetén a termelés leállítása
  • APQP folyamat támogatása
  • Termékauditok végrehajtása
  • Reklamációkezelési és belső javító tevékenység támogatása
  • Mérőeszközök karbantartása

Elvárások:

  • Releváns munkakörben szerzett tapasztalat
  • Mérőeszközök ismerete
  • Többműszakos munkarend vállalása (3 műszak)

Amit kínálunk:

  • SZÉP kártya juttatás, havi bónusz már az első teljes hónaptól
  • Belépési bónusz
  • Szakmai kihívások és fejlődési lehetőség
  • Tiszta, rendezett munkakörnyezet
  • Hosszútávú együttműködési lehetőség