Műszakvezető

Pécs, Magyarország
Tapasztalt műszakvezető munkatársat keresünk pécsi autóipari partnercégünk részére.

Feladatok:

  • műszak átvétele, átadása, indítása, leállítása
  • termelési terület teljes körű megszervezése, hatékonyság elérése
  • beosztott munkavállalók feladatainak megszervezése, munkájuk támogatása és ellenőrzése
  • műszakbeosztás, szabadságolási terv elkészítése
  • jelenléti ívek adminisztrációja
  • dolgozók értékelése, javaslattétel a fejlesztésekre, képzésekre
  • munkakörhöz kötődő adminisztráció ellátása
  • riportok, statisztikák elkészítése

Elvárások:

  • legalább középfokú végzettség (érettségi)
  • gyári közegben szerzett legelább 3-5 éves releváns szakmai tapasztalat
  • alap szintű angol nyelvtudás
  • globális szemléletmód
  • határozottság, rátermettség, gyors döntéshozatal

Amit kínálunk:

  • kiemelkedő kereseti lehetőség és juttatási csomag
  • stabil vállalati háttér
  • modern, nagyvállalati munkakörnyezet
  • támogató, dinamikus csapat
  • szakmai fejlődési és karrier lehetőség