Gyógytornász

Ausztria
Ausztriai partnercégünkhöz keresünk gyógytornász munkatársakat rehabilitációs intézményekbe, januári kezdéssel! Munkavégzés helye: Ausztria

Feladatok:

  • Fizioterápiás kezelési módszerek szakszerű alkalmazása
  • Rehabilitációs folyamatokban való aktív részvétel
  • Új betegközpontú módszerek kidolgozása
  • Erő- és állóképességi edzések megtartása

Elvárások:

  • Felsőfokú szakirányú végzettség
  • Társalgási szintű német nyelvtudás
  • Szolgáltatásorientált gondolkodásmód és csapatban való gondolkodás
  • Betegcentrikus szemlélet, kulturált megjelenés
  • Elkötelezettség, precíz, önálló munkavégzés, rugalmasság

Amit kínálunk:

  • Osztrák bejelentés, kollektív munkaszerződéssel
  • Kiemelkedő euros bérezés
  • 13. és 14. havi bérezés
  • Többműszakos munkarend
  • Műszakpótlékok
  • Továbbképzési lehetőség
  • Teljeskörű ügyintézés
  • Lehetőség tudományos tanulmányokban való részvételre
  • Stabil, hosszú távú munkavégzés
  • Segítségnyújtás szállás ügyintézésben, végzettség honosításában és regisztrációjában
  • Rendezett, modern munkakörülmények
  • 📧 Jelentkezz önéletrajzzal: kulfold@hr-group.hu ☎️ További információ: +36 30 866 0694; +36 30 874 6146