Bádogos

Németország
Németországi partnercégünk részére keresünk bádogos munkatársakat, hosszú távra akár azonnali kezdéssel!

Feladatok:

  • A rögzítőelemek, az ereszszegély, a vápaelemek, a fal-, orom- és kéményszegélyek felszerelése
  • A szellőzőidomok kialakítása és elhelyezése
  • Az oldalszegélyek szükség szerinti kialakítása
  • A lemezfedés vízzáróvá alakítása forrasztással, karcolással, lécfedéssel)
  • Az anyag leszabása minták alapján (díszműbádogos munka
  • Az egyes lemezek formára alakítása

Elvárások:

  • Szakmai végzettség
  • Csapatban történő munkavégzés
  • Precíz, önálló munkavégzés
  • Szakmai tapasztalat 2-3 év
  • Alapszintű német nyelvtudás / A1-A2
  • Saját autó a munkába járáshoz

Amit kínálunk:

  • Minimum Br. 15-16 Euró/óra (képzettségtől függően
  • Stabil, hosszú távú munkalehetőség
  • Első kiutazás finanszírozása
  • Ingyenes szállás
  • Németországi bejelentés
  • Kollektív szerződés
  • Rendezett, munkakörnyezet
  • Állandó Magyar kapcsolattartó
  • Teljes körű, ingyenes ügyintézés
  • Munkavégzés helye: Augsburg, Németország További információ:+36 70 866 0694