Mechatronikai technikus

Németország
Németországi partnercégünk részére keresünk mechatronikai technikus munkatársakat, azonnali kezdéssel!

Feladatok:

  • Gyártósorok működésének ellenőrzése, szerelése és a járműpark szervizelése, karbantartása
  • Mechanikai hibafeltárás és elhárítás a gyártósorokon
  • Hidraulikus és pneumatikus rendszereken végzett munka
  • Pótalkatrészek és fogyóeszközök beszerzése
  • A karbantartási és javítási folyamatok optimalizálása
  • Projektekben és rendszerek, gyártósorok telepítésében való részvétel
  • Részvétel az üzemi leállások, műszaki hibát minimalizálásában a proaktív optimalizálás révén

Elvárások:

  • Karbantartó technikus vagy mechatronikai technikus szakirányú végzettség
  • Pneumatikus és hidraulikus ismeretek, hegesztő és esztergályos tapasztalatok
  • A2-B1 szintű német nyelvtudás
  • Precíz, önálló munkavégzés
  • 2-3 műszakos munkarend vállalása
  • Saját autó munkába járáshoz

Amit kínálunk:

  • Nettó 14 Euró/óra fizetés
  • Túlóra lehetőség
  • Ingyenes szállás, kulturált lakás vagy apartman
  • Teljes körű, ingyenes ügyintézés
  • Első kiutazás költségeinek megtérítése
  • Stabil, hosszú távú munkalehetőség
  • Modern munkakörnyezet
  • Állandó magyar kapcsolattartás
  • Rendezett, modern munkakörülmények
  • Munkaruhát a partnercég biztosítja
  • Munkavégzés helye: Heilbronn, Németország